Про курс

Шлях становлення розробника починається з основ. На початкових етапах вивчення програмування всі мови відрізняються своїм синтаксисом, але фундаментальна база залишається єдина. Неважливо, яку саме мову програмування для вивчення ви оберете: Java, Python, C# або JavaScript – такі поняття, як “змінні”, “цикли”, “масиви” і “функції” будуть зустрічатися у кожній з них. 

Вже на початку навчання ви напишете свій перший код, який виведе фразу “Hello World”. Саме з цього починається шлях кожного розробника!

 

Існує думка, що для того, щоб стати розробником, потрібно обов’язково знати математику або мати математичний склад розуму, але це не так. Ці якості дійсно будуть великим плюсом, але для розробника-початківця найголовнішою якістю буде логіка, тому що саме на логічних операціях побудовано все програмування. Ще одна важлива якість розробника – цілеспрямованість. Але як обрати свій шлях?

 

За роки роботи нашої школи ми зустрічали багатьох студентів, які одразу записувалися на основні курси, такі як Front-End, Java, Python та інші. Але вже через один-два місяці вони покидали навчання. Це пов’язано з тим, що програмування – справа нелегка. Спочатку важливо визначитися, що підходить саме вам. Серед учнів, які спершу пройшли курс “Основи програмування”, 90% успішно закінчують наступні профільні курси, бо точно розуміють, чого хочуть!

 

Спеціально для тих, хто прагне стати програмістом з нуля, викладачі IT школи A-Level розробили курс “Основи Програмування”. Пройшовши його, ви зможете визначити, чи підходить для вас ця професія, не втративши при цьому багато часу та коштів. На курсі у форматі онлайн ви ознайомитеся з усіма основами розробки, обравши одну з найпопулярніших мов програмування: JavaScript, Python або PHP.  Після успішного закінчення курсу ви зможете продовжити свій розвиток у сфері розробки, точно розуміючи, який шлях обрати!

Програма курсу

На вас чекає практика на основі реальних кейсів.
Навчання у нас можна прирівняти до року роботи.

8 Занять

тривалість 24 години

7 Домашніх завдань

час на виконання 30-40 годин

Модуль 1 Основи алгоритмізації. Введення в програмування

 • 24 годиниЗанять з ментором
 • 30-40 годинСамостiйної роботи

Знайомство з IT сферою. Професії в IT індустрії

Блок-схеми

Змінні і типи даних. Булева алгебра

Змінні і незмінні типи даних

Цикли, масив і функції

Змінні: визначення, типи даних

Сітки та пропорції в дизайні. Золотий перетин. Числа Фібоначчі.

Найпростіші математичні операції з цілими числами

Рядки

Змінні: визначення, типи даних

Структурні типи даних

Створення списків. створення словника

Оператори циклу

Як проходить навчання

4 кроки до змін у кар'єрі та житті

 • 1

  Крок 1

  Запис на курс

 • 2

  Крок 2

  Навчання

 • 3

  Крок 3

  Випуск

 • 4

  Крок 4

  Перспективи

1

Крок 1

Запис на курс

Ще до початку навчання абітурієнт підписує договір зі школою A-Level. У договорі прописані обов’язки школи про надання якісної освіти студенту та вимоги до студенту для забезпечення ефективного навчального процесу.
Ви стаєте нашим студентом одразу після укладання договору та внесення оплати!

2

Крок 2

Навчання

Навчання відбувається у дистанційному режимі. Щоб успішно закінчити курс в IT-школі A-Level, ви маєте відвідувати не менше 80% інтерактивних онлайн-лекцій, виконувати понад 80% домашніх завдань, а також здати всі проміжні модульні роботи, якими закінчується кожен блок курсу.

3

Крок 3

Випуск

Виконавши попередні пункти, ви допускаєтеся до підсумкового модулю, який оцінюють викладачі курсу та адміністрація школи. У разі успішної здачі цього модулю ви стаєте випускником школи та отримуєте сертифікат з Основ Програмування.

4

Крок 4

Перспективи

Після закінчення курсу “Основи Програмування” ви можете усвідомлено обрати напрям для подального розвитку у сфері IT. Наші викладачі допоможуть вам зробити найбільш доцільний вибір, адміністрація школи розповість про особливості курсів та відповість на будь-які питання!

Ментори курсу

Мариніч Данило

Мариніч Данило

Технічний директор

В IT з 2008 року. 10 років програмував на трьох мовах, 5 років займаюся менеджментом, викладаю вже 7 років. Маю три профільні вищі освіти. Наразі працюю менеджером в компанії Olearis, яка спеціалізується на мобільній розробці.

Дивитись повністю
Забара Олександр

Забара Олександр

PHP Back-end developer

Більше 6 років в ІТ. Люблю грати на гітарі та читати книги, а також послухати сучасну музику

Дивитись повністю
Усачов Павло

Усачов Павло

Senior Magento Developer

З 2012 року працюю з PHP. Більшість досвіду – Magento, як і працював з Zend і Symfony. Мав досвід роботи у продуктовій компанії. З 2016 року заснував курс Magento. Працюю з Magento хоч таємно люблю Symfony. Вірю у всі кольори веселки

Дивитись повністю
Стати ментором

Відгуки від студентів

Попович Олеся

Закінчила курси основи програмування і не збираюся на цьому зупинятися в компанії A-level дуже приємна та дружня атмосфера, викладачі знають, як подати незнайомий новачкові матеріал так, щоб студент все зрозумів з першого разу, а це дуже важливо) Дякуємо за отримані корисні знання і за знайомство з добрими людьми)

Вiдгук повнiстю

Гладушко Олена

Закінчила курс “Основи програмування” та дуже задоволена. Раджу курс усім, хто тільки думає про професію програміста, але не впевнений у собі. За 6 тижнів ви переконаєтесь, що цьому справді можна навчитися.

Вiдгук повнiстю

Камардіна Яна

Пройшла місячний курс «Основи програмування» у школі А-Левел. Тепер хочу і продовжуватиму навчання. Дякуємо адміністраторам школи та нашому викладачеві Павлу за привітність, терпіння та готовність допомогти з усіма питаннями, пов’язаними з навчанням!

Вiдгук повнiстю

Філімонова Анастасія

Пройшла курси “Основи програмування”. Цей курс підійде з нуля. У досить активному темпі, змушує мозок “включиться” і почати працювати інакше:) Залишилися тільки приємні враження! Хочу піти на front end просунутий. Плюс якщо ви бажаєте отримати не тільки знання, але й спілкування з приємними людьми, тоді Вам саме в A-level!!+кава та печиво 🙂

Вiдгук повнiстю

Оплата за весь курс

Основи програмування


 • Початок курсу: 28 February
 • Залишилось:11 мiсць

Усього за курс:

3 500грн

Заповнiть контактнi даннi

Медiа

Новини IT-школи A-Level

Бажаєте відчути себе у центрі подій нашої IT-школи? Тоді знайомтеся з найактуальнішими новинами, корисними матеріалами, цікавими пропозиціями, думками наших фахівців стосовно професійних питань у блозі A-Level!

Майбутнi заходи

Французька гуманітарна організація ACTED спільно з IT-школою A-Level розширюють можливості українців для роботи в IT!

22.02.2024

Корисне

Стаття повністю

Як успішно пройти співбесіду на позицію .Net/C#?

Підготовка до тестового завдання вимагає не тільки глибокого розуміння .Net/C# та супутніх технологій, але й здатності застосовувати ці знання на практиці. Тому ми радимо регулярно:

Корисне

Стаття повністю

Анімації у Web Design: “живі” сайти для досягнення бізнес-цілей

В епоху цифрових інновацій — анімації у веб-дизайні відіграють ключову роль, перетворюючи статичні сторінки на живі, динамічні та захоплюючі візуальні історії.  Вони не просто прикрашають сайт, але й виконують важливі функціональні завдання, підвищуючи залученість користувачів та покращуючи їхній досвід взаємодії з веб-ресурсом.    Від Loading Animation, що зменшує відчуття очікування, до Parallax-ефектів, які додають глибину

Корисне

Стаття повністю

Інструменти для створення графічного дизайну: порівняння та рекомендації

Які редактори та інструменти ви найчастіше використовуєте для створення графічних елементів?  Чи задовольняють вони усі ваші потреби та задуми? Якщо ні, тоді ця стаття для вас!   Графічний дизайн – це важлива складова для створення візуальних комунікацій у сучасному світі. І в залежності від задач, цілей та потреб — можна використовувати різні інструменти для обробки

Корисне

Стаття повністю

ТОП додатків, які повинен знати тестувальник. Перелік від викладача A-Level

Всім вітаннячка! Мене звати Лоліта Пальоха. У тестуванні я з 2014-го року.  Все почалося з самоосвіти та стажування в компанії EPAM. Зараз я працюю у SoftServe, виступаю на професійних конференціях та викладаю тестування та бізнес аналіз в A-Level!  Деякі мої студенти вже й самі стали Team Lead та мають власних студентів.    За свої роки

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень за наступним розкладом:
понеділок, 19:00-22:00, четвер 19:00-22:00;
вівторок, 19:00-22:00, п'ятниця, 19:00-22:00;
середа, 19:00-22:00, субота, 11:00-14:00.
За яким із трьох видів розкладу займатиметься ваша група, ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.